ROZPIS MISTROVSKÝCH ZÁPASŮ O.P. - JARO 2010

KOLO

DATUM

ČAS

DOMÁCÍ : HOSTÉ

SRAZ, ODJEZD

15.

Neděle

28.3.

15:00

PUSTIMĚŘ : BRANKOVICE

13:30

16.

Neděle

 4.4.

10:00

 BRANKOVICE : LETONICE

9:00

17.

Neděle

11.4.

15:30

 NESOVICE : BRANKOVICE

14:30

18.

Neděle

18.4.

10:00

 BRANKOVICE : VELEŠOVICE

9:00

19.

Neděle

 25.4.

16:00

KŘIŽANOVICE : BRANKOVICE

14:45

20.

Neděle

2.5.

10:00

BRANKOVICE : ŠVÁBENICE

9:00

21.

Neděle

 9.5.

10:00

BRANKOVICE : LYSOVICE

9:00

22.

 Neděle

 16.5.

10:00

VICEMILICE : BRANKOVICE

9:00

23.

Neděle

 23.5.

10:00

BRANKOVICE : VÁŽANY

9:00

24.

Neděle

30.5.

10:15

FKD :  BRANKOVICE

9:00

25.

Neděle

 6.6.

10:00

 BRANKOVICE : KOBEŘICE

9:00

26.

Neděle

13.6.

16:00

PAČLAVICE : BRANKOVICE

14:30

14.

Neděle

 20.6.

10:00

 BRANKOVICE : NĚMČANY

9:00

Trenér: Láníček Pavel tel: 777 731 529
Vedoucí mužstva : Gorošák Josef  tel: 733 601 494 
POKUTA ZA POZDNÍ PŘÍCHOD NA UTKÁNÍ BEZ OMLUVY :30 Kč + nezařazení do základní sestavy 


Komplet Termíny JARO 2010

15. kolo 28.03.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A1501 Velešovice Lysovice 28.03. 15:00 NE
A1A1502 Nesovice Křižanovice 28.03. 15:00 NE
A1A1503 Letonice Švábenice 28.03. 15:00 NE
A1A1504 Pustiměř Brankovice 28.03. 15:00 NE
A1A1505 Němčany Vícemilice 28.03. 15:00 NE
A1A1506 Pačlavice Vážany 28.03. 15:00 NE
A1A1507 Kobeřice FKD 28.03. 15:00 NE

16. kolo 04.04.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A1601 Lysovice Kobeřice 04.04. 15:30 NE
A1A1602 FKD Pačlavice 04.04. 15:30 NE
A1A1603 Vážany Němčany 04.04. 15:30 NE
A1A1604 Vícemilice Pustiměř 04.04. 15:30 NE
A1A1605 Brankovice Letonice 04.04. 15:30 NE
A1A1606 Švábenice Nesovice 04.04. 15:30 NE
A1A1607 Křižanovice Velešovice 04.04. 15:30 NE

17. kolo 11.04.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A1701 Křižanovice Lysovice 11.04. 16:00 NE
A1A1702 Velešovice Švábenice 11.04. 16:00 NE
A1A1703 Nesovice Brankovice 11.04. 16:00 NE
A1A1704 Letonice Vícemilice 11.04. 16:00 NE
A1A1705 Pustiměř Vážany 11.04. 16:00 NE
A1A1706 Němčany FKD 11.04. 16:00 NE
A1A1707 Pačlavice Kobeřice 11.04. 16:00 NE

18. kolo 18.04.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A1801 Lysovice Pačlavice 18.04. 16:00 NE
A1A1802 Kobeřice Němčany 18.04. 16:00 NE
A1A1803 FKD Pustiměř 18.04. 16:00 NE
A1A1804 Vážany Letonice 18.04. 16:00 NE
A1A1805 Vícemilice Nesovice 18.04. 16:00 NE
A1A1806 Brankovice Velešovice 18.04. 16:00 NE
A1A1807 Švábenice Křižanovice 18.04. 16:00 NE

19. kolo 25.04.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A1901 Švábenice Lysovice 25.04. 16:00 NE
A1A1902 Křižanovice Brankovice 25.04. 16:00 NE
A1A1903 Velešovice Vícemilice 25.04. 16:00 NE
A1A1904 Nesovice Vážany 25.04. 16:00 NE
A1A1905 Letonice FKD 25.04. 16:00 NE
A1A1906 Pustiměř Kobeřice 25.04. 16:00 NE
A1A1907 Němčany Pačlavice 25.04. 16:00 NE

20. kolo 02.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A2001 Lysovice Němčany 02.05. 16:30 NE
A1A2002 Pačlavice Pustiměř 02.05. 16:30 NE
A1A2003 Kobeřice Letonice 02.05. 16:30 NE
A1A2004 FKD Nesovice 02.05. 16:30 NE
A1A2005 Vážany Velešovice 02.05. 16:30 NE
A1A2006 Vícemilice Křižanovice 02.05. 16:30 NE
A1A2007 Brankovice Švábenice 02.05. 16:30 NE

21. kolo 09.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A2101 Brankovice Lysovice 09.05. 16:30 NE
A1A2102 Švábenice Vícemilice 09.05. 16:30 NE
A1A2103 Křižanovice Vážany 09.05. 16:30 NE
A1A2104 Velešovice FKD 09.05. 16:30 NE
A1A2105 Nesovice Kobeřice 09.05. 16:30 NE
A1A2106 Letonice Pačlavice 09.05. 16:30 NE
A1A2107 Pustiměř Němčany 09.05. 16:30 NE

22. kolo 16.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A2201 Lysovice Pustiměř 16.05. 16:30 NE
A1A2202 Němčany Letonice 16.05. 16:30 NE
A1A2203 Pačlavice Nesovice 16.05. 16:30 NE
A1A2204 Kobeřice Velešovice 16.05. 16:30 NE
A1A2205 FKD Křižanovice 16.05. 16:30 NE
A1A2206 Vážany Švábenice 16.05. 16:30 NE
A1A2207 Vícemilice Brankovice 16.05. 16:30 NE

23. kolo 23.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A2301 Vícemilice Lysovice 23.05. 16:30 NE
A1A2302 Brankovice Vážany 23.05. 16:30 NE
A1A2303 Švábenice FKD 23.05. 16:30 NE
A1A2304 Křižanovice Kobeřice 23.05. 16:30 NE
A1A2305 Velešovice Pačlavice 23.05. 16:30 NE
A1A2306 Nesovice Němčany 23.05. 16:30 NE
A1A2307 Letonice Pustiměř 23.05. 16:30 NE

24. kolo 30.05.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A2401 Lysovice Letonice 30.05. 16:30 NE
A1A2402 Pustiměř Nesovice 30.05. 16:30 NE
A1A2403 Němčany Velešovice 30.05. 16:30 NE
A1A2404 Pačlavice Křižanovice 30.05. 16:30 NE
A1A2405 Kobeřice Švábenice 30.05. 16:30 NE
A1A2406 FKD Brankovice 30.05. 16:30 NE
A1A2407 Vážany Vícemilice 30.05. 16:30 NE

25. kolo 06.06.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A2501 Vážany Lysovice 06.06. 16:30 NE
A1A2502 Vícemilice FKD 06.06. 16:30 NE
A1A2503 Brankovice Kobeřice 06.06. 16:30 NE
A1A2504 Švábenice Pačlavice 06.06. 16:30 NE
A1A2505 Křižanovice Němčany 06.06. 16:30 NE
A1A2506 Velešovice Pustiměř 06.06. 16:30 NE
A1A2507 Nesovice Letonice 06.06. 16:30 NE

26. kolo 13.06.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A2601 Lysovice Nesovice 13.06. 16:30 NE
A1A2602 Letonice Velešovice 13.06. 16:30 NE
A1A2603 Pustiměř Křižanovice 13.06. 16:30 NE
A1A2604 Němčany Švábenice 13.06. 16:30 NE
A1A2605 Pačlavice Brankovice 13.06. 16:30 NE
A1A2606 Kobeřice Vícemilice 13.06. 16:30 NE
A1A2607 FKD Vážany 13.06. 16:30 NE

14. kolo 20.06.2010

Zápas Domácí Hosté Termín Den
A1A1401 Lysovice FKD 20.06. 16:30 NE
A1A1402 Vážany Kobeřice 20.06. 16:30 NE
A1A1403 Vícemilice Pačlavice 20.06. 16:30 NE
A1A1404 Brankovice Němčany 20.06. 16:30 NE
A1A1405 Švábenice Pustiměř 20.06. 16:30 NE
A1A1406 Křižanovice Letonice 20.06. 16:30 NE
A1A1407 Velešovice Nesovice 20.06. 16:30 NE

 

NOVINKY / AKCE

24.07.2021 - Fotbalový turnaj starých pánů v Brankovicích

24.4.2021 - Sázení stromků v lese - Brigáda

12.4.2021 - opět TRÉNUJEME :-)
MUŽI: Sobota, Pondělí 18:00
PŘÍPRAVKA: Úterý, Pátek 16:30

MUŽI: Sobota, Pondělí 18:00
PŘÍPRAVKA: Úterý 17:00, Pátek 16:30

15.1.2021 - Zahájena Tenisová soutěž BTLM

20.9.2020 - foto našich týmů 2020

1.9.2020  - ZAHÁJEN provoz Víceúčelového hřište

15.08.2020 - 3.ročník tenisového turnaje ve čtyřhře o "Melón"

25.07.2020 - Fotbalový turnaj starých pánů v Brankovicích


 

Kontakt

TJ Sokol Brankovice spravce@tjsokolbrankovice.cz