TURNAJ Starších přípravek - BRANKOVICE 14.června 2014

Třetí ročník fotbalového turnaje starších přípravek se odehrál v sobotu 14. června na místním fotbalovém stadionu v Brankovicích. Za ideálního počasí a dvou kvalitně připravených travnatých hřištích se mezi sebou navzájem utkali malí fotbalisté 8 týmů v celkem 28 utkáních. Letošní ročník provázela divácky bohatá návštěva a atmosféra na stadionu a většiny utkání byla vynikající. Musíme vyzvednout zejména týmy 1.FC Slovácka, MFK Vyškov B a celé Sigmy Olomouc, které přijely výhradně s ročníky 2005 a mladší, ale mladší kluci v konfrontaci se staršími se vůbec neztratili, naopak. Turnaj vyhrál a obhájil tak loňské prvenstí MFK Vyškov se svým ročníkem 2004, druhé místo brala SK Sigma Olomouc 2005 a třetí místo patří domácím klukům TJ Sokol Brankovice. Po třech letech se tedy usmálo sportovní štěstí i na naše domácí, ale zejména rozdílové zápasy s Lískovcem a Drnovicemi byly velmi vyrovnané a napínavé až do konce. Závěr turnaje ozdobily pokutové kopy všech trenérů jednotlivých týmů, z nich byl nakonec po dramatickém vývoji nejlepší Martin Doležel z Vyškova. Závěrem chci poděkovat všem hráčům a jejich trenérům za vzorný přístup k utkáním a turnaji, oběma rozhočím za bezproblémové rozhodování, všem organizátorům turnaje a samozřejmě divákům. Zase někdy příště nashledanou v Brankovicích.

Idividuální ceny:
NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE:  ADAM PRONIUK - 18 gólů, Brankovice
NEJLEPŠÍ HRÁĆ TURNAJE: ADAM Bárta,  Brankovice
NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ TURNAJE: PAVEL ŠUBRT, Sigma Olomouc

Cenu fair play dostal Ladík Smutnik z Drnovic, přejeme mu brzké uzdravení.

další střelci gólů:
2. místo: Adam Kříž, 11 gólů, MFK Vyškov