ZÁPASY PODZIM 2011

Za mladší přípravku nastupovali: 
Filip Vaněk, Zbyněk Machala, Martin Majerčák, David Bárta, Dominik Jašek, Adam Proniuk, Ronaldo Klavoda, Vojtěch Šamšula, Adam Bárta, Jakub Kolář

Za starší přípravku nastupovali:
Filip Vaněk, Radim Hanák,  Martin Kabátník, Pepa Vas, Denisa Zehnálková, Miloš Holásek, Martin Majerčák, Adam Proniuk, Dan Proniuk, Matěj Škarek, Dominik Jašek

G1A   Okresní přebor starších přípravek

 Rk Tým                        Záp + 0 - Skóre Body Prav
 1. Slavkov                   10 9 0 1  58 :  20 27 ( 12)
 2. FKD                       10 8 0 2  66 :  27 24 ( 12)
 3. Rousínov                  10 7 0 3  77 :  27 21 (  6)
 4. Letonice                  10 7 0 3  71 :  33 21 (  3)
 5. Vyškov A                  10 7 0 3  62 :  32 21 (  3)
 6. Bučovice                  10 6 0 4  50 :  26 18 (  3)
 7. Bohdalice                 10 4 0 6  45 :  55 12 ( -3)
 8. Vyškov B                  10 4 0 6  45 :  80 12 (  0)
 9. Brankovice            10 1 0 9  23 :  64 3 (-15)
10. Pustiměř                  10 1 0 9  15 :  75 3 (-12)
11. Hodějice                  10 1 0 9  23 :  96 3 ( -9)


H1A   Okresní přebor mladších přípravek

 Rk Tým                        Záp + 0 - Skóre Body Prav
 1. Slavkov                   11 11 0 0 175 :  32 33 ( 15)
 2. Vyškov A                  11 10 0 1 153 :  47 30 ( 12)
 3. Rousínov                  10 8 0 2 101 :  53 24 (  9)
 4. Bohdalice                 11 7 0 4 100 :  81 21 (  6)
 5. Brankovice            11 6 0 5  86 :  51 18 (  0)
 6. Bučovice                  11 6 0 5  91 : 105 18 (  3)
 7. Ivanovice                 10 5 1 4  74 :  51 16 (  1)
 8. Vyškov B                  11 4 0 7  41 :  78 12 ( -3)
 9. Pustiměř                  11 3 1 7  57 : 113 10 ( -8)
10. Hodějice                  11 2 0 9  34 : 101 6 ( -9)
11. Vážany                    11 2 0 9  39 : 138 6 (-12)
12. FKD                       11 0 0 11  32 : 133 0 (-15)

Domácí střelci podzimu:

Střelci:

Proniuk Adam

44

   

Jašek Dominik

26

   

Majerčák Martin

6

   

Bárta David

5

   

Machala Zbyněk

3

Jednotlivé zápasy mladší přípravky:

1.kolo
Brankovice - Bučovice 14:2 (7:1)
Branky: Jašek 5, Proniuk 5, Majerčák 3, Bárta - Kamenický 2
   
2.kolo
Vyškov B  - Brankovice 4:3 (1:3)
Branky: Sedláček Adam 4 - Proniuk Adam 3
   
3.kolo
Brankovice - Bohdalice 8:5 (1:3)
Branky: Proniuk Adam 6, Jašek Dominik 2 - Aujeský Radim 4, Foret Adam

4.kolo
Hodějice - Brankovice 4:6 (1:3)
Branky: Přikryl Filip 2, Ta Patrik, Novák Robert - Jašek Dominik 4, Proniuk Adam 2
 
5.kolo
Brankovice - Vážany 20:1 (11:0)
Branky: Proniuk Adam 8, Bárta David 5, Majerčák Martin 4, Machala Zbyněk 3 - Friedl Vojtěch

6.kolo
Slavkov - Brankovice 7:6 (3:4)
Branky: Zezula Filip 5, Zrotal Kryštof 2 - Jašek 3, Proniuk Adam 3
   
7.kolo
Brankovice - Vyškov A 9:12 (4:6)
Branky: Proniuk Adam 6, Jašek Dominik 3 - Klimeš Jiří 6, Kománek 2, Ševčík, Formánek 2, Fojtík
   
8.kolo
Rousínov  - Brankovice 9:4 (5:2)
Branky: Darebník 5, Ress 2, Trogala, Švejnoha - Jašek 3, Proniuk
   
9.kolo
Brankovice - FKD 6:2 (3:0)
Branky: Jašek Dominik 3, Proniuk Adam 3 - Mazal Denis 2

10.kolo
Brankovice - Pustiměř 8:1 (3:0)
Branky: Proniuk Adam 5, Jašek Dominik 3 - Zbořil Matěj
   
11.kolo
Ivanovice  - Brankovice 4:2 (3:1)
Branky: Krupica 2, Prokeš 2 - Proniuk 2

NOVINKY / AKCE

24.07.2021 - Fotbalový turnaj starých pánů v Brankovicích

24.4.2021 - Sázení stromků v lese - Brigáda

12.4.2021 - opět TRÉNUJEME :-)
MUŽI: Sobota, Pondělí 18:00
PŘÍPRAVKA: Úterý, Pátek 16:30

MUŽI: Sobota, Pondělí 18:00
PŘÍPRAVKA: Úterý 17:00, Pátek 16:30

15.1.2021 - Zahájena Tenisová soutěž BTLM

20.9.2020 - foto našich týmů 2020

1.9.2020  - ZAHÁJEN provoz Víceúčelového hřište

15.08.2020 - 3.ročník tenisového turnaje ve čtyřhře o "Melón"

25.07.2020 - Fotbalový turnaj starých pánů v Brankovicích


 

Kontakt

TJ Sokol Brankovice spravce@tjsokolbrankovice.cz