1.KOLO, 10.8.09 - NĚMČANY : BRANKOVICE 2:4 (2:2)

30.12.2009 12:30

Branky: 20. Michal Tylšar, 30. Lukáš Bodeček, 65. Lukáš Bodeček (p.), 75. David Učeň
Sestava: Václav Škroba, Lukáš Luža, Mirek Kremz, Rosťa Verner, Michal Plšek, Martin Havránek (75. Tomáš Loucký), Jiří Proniuk, Michal Tylšar, Pavel Oppelt (70. Radim Porinuk), David Učeň (84. Milan Novotný), Lukáš Bodeček

Vývoj utkání:

Již v 10 minutě utkání se domácí ujali vedeno po naší chybě. Do té doby jsme ale měli více ze hry my a během úvodních 20 minut jsme nevyužili nejméně 5 brankových příležitostí, kdy většinou domácí na poslední chvíli vykopávali míč z brankové čáry. Naštěstí se vše zlomilo ve 20.minutě, kdy si Michal Tylšar zaběhl za obranu a vyrovnal. I poté jsme měli více ze hry a opticky jsme byli lepším mužstvem, ve 30.minutě jsme to potvrdili i gólově, kdy po učebnicové akci založené ze středu pole přes křídelní prostor až po centru k dobíhajícímu a skórujícímu Lukaši Bodečkovi. Ve 40. Minutě se domácí dostali ke standardnímu kopu, bohužel při bránění tohoto trestňáku si nerozuměla naše obrana s gólmanem a domácímu útočníkovi nezbývalo než lehce vyrovnat stav utkání. Po poločase za stavu 2:2 jsme ale stejně aktivní hrou a s vědomím, že jsme prostě lepším týmem, již nedali domácím moc šancí a s podporou kvalitně hrající obranné čtverky jsme postupně zvýšili nejdříve z penalty v 65.minutě a poté po úniku v 75.minutě na končných 4:2 v náš prospěch.

Příští hodové utkání proti Pustiměři odehrajeme v nedeli ve 14.00 hodin.