3. JARNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ , 14.3. 2010 , sezona 2009/2010

Branky:   David Učeň,Lukáš Bodeček 2x , Tylšar Michal
Sestava: Pavel Láníček , Kremz Mira , Jan Navrátil, Lukáš Luža, Rosťa Verner , Pavel Oppelt , Michal Plšek, Tylšar Michal ,Havránek Martin , Lukáš Bodeček,  David Učeň
Na střídání připraveni: Kachlík Tomáš

Vývoj utkání:
V našem dalším přípravném utkání nás přivítalo mužstvo Střílek na jejich tréninkovém hřišti v Mouchnicích. Na těžkém terénu,který zrovna nebyl ideální na naši kombinační hru,jsme se ve 14 hodin rozestavili k úvodnímu hvizdu sudího. V naší sestavě došlo k jedné významné změně na postu brankáře,kde musel Pavel Láníček zaskočit za Vaška Škrobu,který byl na horách. V Mouchnicích nám také chyběli Proniuci,jenž byli z utkání omluveni. Po první patnáctiminutovce,kde se mužstva oťukávala,jsme začínali pomalu přebírat iniciativu utkání. Šancí pomalu začalo přibívat a dalo by se říct,že bylo otázkou času,kdy se nám podaří vstřelit gol. Ten přišel asi v polovině první půle,kdy Lukáš Bodeček krásnou střelou za vápnem nedal stříleckému golmanovi šanci. Přicházeli další šance a soupeře jsme přikovali na jeho polovinu hřiště. Za zmínku určitě stojí další krásná střela Lukáše Bodečka,která bohužel orazítkovala jen tyč. Do konce prvního poločasu jsme přidali ještě jednu branku a byl u toho opět Lukáš Bodeček,který dorazil vyraženou střelu. Díky hokejovému střídání se sestava neustále měnila a někteří hráči si zahráli i na více postech. Do hry se dostal i v průběhu první půle Tomáš Kachlík,který po dlouhé době nastoupil opět v naších řadách. Druhý poločas pokračoval v duchu toho prvního. Dalo by se říct,že se hrálo víceméně na jednu branku a to tu stříleckou. Šancí jsme si dokázali vytvořit hned několik,ale golu jsme se dočkali až po přímém kopu Davida Učně,který se nádherně trefil do šibenice. Další jsme přidali po rychlém brejku,dobré zakončení předvedl Michal Tylšar a zvýšil již na 4:0. Utkání tímto výsledkem také skončilo. Terén mouchnického hřiště byl nakonec těžší pro střílecké mužstvo,které bylo v tomhle utkání horší a zaslouženě prohrálo. Až na drobné chyby,jsme předvedli kompaktní výkon a když už se nějaká ta chybička objevila,tak zasáhl Pavel Láníček a nenechal si vzít nulu z tohoto utkání. Další přípravák zatím není domluven,proto bude asi naším dalším utkáním zápas na hřišti Pustiměře (28.3.),což už je mistrák. S bilancí tří přípravných utkání,tří výher a skore 14:3 vstoupíme do jarních bojů s touhou udržet naší vítěznou šňůru a získat co nejvíce bodů v jarní části sezony.