4. JARNÍ PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ , sezona 2009/2010

Sestava: Václav Škroba,  Jan Navrátil, Lukáš Luža , Michal Plšek, Kremz Mira ,  Pavel Oppelt, Jiří Proniuk , Tylšar Michal , Radim Proniuk ,  Lukáš Bodeček,  David Učeň
Na střídání připraveni: Pavel Láníček , Martin Havránek

Čas : sobota 20.3. 2010 , 19 hodin

Vývoj utkání:
V posledním přípravném utkání jsme jeli zahrát naposled do Morkovic na umělou trávu. Soupeřem nám byl tým Kostelce,který hraje okresní soutěž na Kroměřížsku. Od začátku utkání se hrálo převážně ve středu hřiště. Během průběhu první půle jsme se snažili vstřelit první branku utkání. Bohužel naše snaha byla neúspěšná díky řadě nepřesností. Soupeř byl kvalitní a naše nepřesnosti trestal rychlými brejky. Po jednom z protiútoku jsme dostali branku. Kdo čekal,že to bude impuls pro nás a že zlepšíme hru a rychle vyrovnáme,tak ten se spletl. Začali jsme více kazit přihrávky a byla patrná nejistota na našich kopačkách. Do konce prvního dějství jsme obdrželi další branku,tentokráte po střele z dálky. Jak první poločas skončil,tak druhý taky začal. Rychlé vstřelení kontaktní branky se nám nepodařilo,ale za to soupeře zvýšil na 3:0. Dost krutý výsledek,jelikož jsme šancí na vstřelení golů měli dostatek. Postupně jsme se však začali zlepšovat a konečně se nám dařilo si přesně přihrát. O vstřelení naší jediné branky se postaral Lukáš Bodeček,který vystihl špatnou přihrávku soupeřova obránce brankaři a vypíchnutý balon uklidil skluzem do kostelecké branky. Naše snaha o vstřelení další branky,ale končila neúspěšnými zakončeními. Do konce zápasu se soupeřilo vstřelit ještě jednu branku po naší chybě ve středu hřiště. Utkání skončilo výsledkem 4:1 pro Kostelec. První prohra v naší předsezonní přípravě. Se soupeřem jsme dokázali hrát pouze vyrovnanou partii a kromě dvacetiminutovky v druhém poločase,kdy jsme dobře kombinovali a vytvořili si řadu brankových příležitostí,jsme se nedostali k naší hře. Negativní výsledek,avšak pozitivní hodnocení trenéra po zápase. Nejlepší soupeř se kterým jsme měli možnost hrát nám ukázal,kde máme slabiny. Naše nedostatky ve hře musíme velmi rychle smazat z našeho herního projevu a to nejbližším utkání na hřišti Pustiměře. Tímhle utkáním bude zahájena jarní část fotbalové sezony a my musíme potvrdit,že máme na to hrát na špici okresního přeboru. Tuto neděli 28.3. 2010 budeme hrát na škvarnatém hřišti v Pustiměři a budeme rádi když nás dojedou podpořit naši fanoušci,kterým se pokusíme dokázat,že výsledek s Kostelcem a herní projev proti tomuto soupeři byl jen naší slabší chvilkou v naší předsezonní přípravě.