Pavel Láníček, Aleš Darmovzal (45. Petr Chadraba), Jan Navrátil, Rosta Verner
Tomáš Loucký, Michal Tylšar, Jiří Proniuk, Lukáš Bodeček
David Učeň, Milan Novotný

Branky: Jiří Proniuk 2, David Učeň

Druhé přípravné utkání bylo odehráno opět na dokonale připraveném hřišti v Brankovicích, tradičním soupeřem v přípravných zápasech Vícemilice.
Pro utkání nebyli k dispozici v bráně Venca Škroba, dále pak do hry Pavel Oppelt, Radim Proniuk, Lukáš Luža, Martin Havránek, Mirek Kremz, dostali tedy příležitost další kluci a rozhodně nezklamali. První poločas byl z obou stran vyrovnaný, vyloženější šance jsme ale měli my, Milan Novotny nastřelil tyč a z dorážky byl míč již evidentně za brankovou čarou, nicméně se pokračovalo. Hosté hrozili víceméně jen z brejků na svého rychlonohého útočníka. Nevycházela nám finální přihrávka, to byl důvod proč poločas skončil bez branek. Druhá půle jako vyměněná, akce stíhala akci a většinu času jsme odehráli na polovině hostů. Začala se nám dařit přechodová fáze mezi zálohou a útokem a najednou bylo brankovývh příležitosdtí jako máku. Samotné branky na sebe nenechaly dlouho čekat, dvakrát se trefil Jiří Proniuk a David Učeň opět potvrdil svoji střeleckou potenci, po tvrdé ráně Lukáše Bodečka pohotově z těžké pozice dorážel na konečných 3:0.
Pozitivní zjištění tohoto utkání, i když chyběly opory týmu, kluci na jejich místech odehráli kvalitní utkání.