6.KOLO, 13.9.09 - BRANKOVICE : KŘIŽANOVICE 4:0 (2:0)

31.12.2009 10:36

Branky:  25. a 38. David Učeň, 75. Michal Tylšar, 90. Lukáš Bodeček
Sestava: Václav Škroba, Lukáš Luža, Mirek Kremz, Rosťa Verner, Michal Plšek,  Jiří Proniuk, Michal Tylšar, Pavel Oppelt , Lukáš Bodeček, Milan Novotný (75. Petr Chadraba),David Učeň

Vývoj utkání:

V nedělním dopoledním utkání s Kžižanovicemi, pro nás historicky nepříjemným soupeřem se zápornou bilancí ve vzájemných utkáních, jsme hráli v podstatě o povinné domací 3 body vzhledem k postavení v tabulce. První dvacetiminutovka byla z obou stran vyrovnaná, na každé straně po dvou vážnější gólových příležitostech, zejména prošlý trestný kop kolem naší levé tyče nás zamrazil v zádech, na druhé straně se David Učeň tváří v tváč hostujícímu gólmanovi neprosadil, poté únik Lukáše Bodečka a jeho stažení nebyl uznán jako faul a penalta se nekopala. Vše se změnilo ve 25. minutě, kdy se po chybě domácí obrany dostal k míči David Učeň a z pozice ležícího střelce zaskočil domácí obranu i s brankářem 1:0. Téměř jako přes kopírák se asi o deset minut pozdeji opět z levé strany proháčkoval David Učeň do střelecké pozice a přízemní střelou zvýšil na 2:0. Tyto branky nás posadily do role favorita dvojnásob a až do konce utkání jsme kontrolovali vývoj a navyšovali skóre. Pravdou ovšem je, že k dokonalosti nám stále chybí větší klid při rozehrávce a hlavně přesnost přihrávek, což jsme předvádělí prvních 15 minut po poločase. Asi od 65.minuty již utkání patřilo pouze nám, akce stíhala akci a začal festival nájezdů a neproměných "gólovek" stejně jako týden předtím ve Velešovicích. Z toho všeho jsme ale přesto dvě branky vstřelili, nejprve v 75. minutě Michal Tylšar a poté tečku za utkáním udělal v 90.minutě přesnou střelou z trestného kopu pod břevno Lukáš Bodeček. Z posledních tří utkání máme tak 9 bodů a skóre 12:0, až následující dva zápasy ale ukáží jak opravdu silní jsme, nejprve příští sobotu zajíždíme do Švábenic a týden poté opět jedeme ven do Lysovic.