4.KOLO, 30.8.09 - BRANKOVICE - NESOVICE 5:0 (1:0)

31.12.2009 10:26

Branky: 30., 50., 65. David Učeň, 80. Lukáš Bodeček, 85. Michal Tylšar
Sestava: Vladimír Procházka, Pavel Láníček, Mirek Kremz, Rosťa Verner, Michal Plšek, Martin Havránek (75. Tomáš Loucký), Jiří Proniuk, Michal Tylšar, Pavel Oppelt  (70. Milan Novotný), David Učeň (85. Petr Chadraba) , Lukáš Bodeček

Vývoj utkání:

V nedělním tradičním derby utkání proti sousedům z Nesovic se hrálo zpočátku nervózní utkání s nepřesnostmi na obou stranách, v průběhu utkání jsme ovšem převzali veškerou iniciativu a zejména ve druhém poločase nedali Nesovicím nejmenší šanci na slušnější výsledek. Hned v úvodu utkání jsme přestáli mírnější tlak hostů, poté se hra srovnala a gólové šance byly k vidění na obou stranách. První poločas jsme byli ovšem zakřiknutí, chybělo větší nasazení a důraz, proto jsme byli vděční za ukázkovou akci v podání Davida Učně, když se ve 30. minutě protáhl od postranní čáry až na hranici velkého vápna a táhlou střelou otevřel skóre utkání - 1:0, tak skončil i první poločas a byli jsme za tento stav rádi. Do druhé půle jsme naskočili jako vyměnění, hned v úvodu jsme zahrozili několika přímočarými akcemi, jednu z nich jsme na konci 50.minuty využili, když se po ukázkové kombinaci ve středu pole a centru Lukáše Bodečka z levého křídla podruhé prosadil David Učeň - 2:0. Deset minut poté obranná a záložní řada do třetice podobnou akcí a kolmou přihrávkou mezi obranu vybídla Davida Učně k završení hattricku - 3:0. V tu chvíli jsme předváděli pohledný a atraktivní fotbal, který se slušné návštěvě musel líbit. Hosté si za druhou půli mnoho šancí nevypracovali i díky naší kvalitně hrající obraně. A tak branky padaly na druhé straně. V 80.minutě se ukázal samostanou akcí z křídelní strany Lukáš Bodeček a po úniku celou obranou hostí sám před gólmanem hostí nezaváhal - 4:0. Konečné skóre na 5:0 upravil s přehledem v 85.minute Michal Tylšar z penalty, nařízené za předchozí faul na Davida Učně. Tímto výsledkem jsme se dostali minimálně do příštího kola do čela tabulky. Další utkání sehrajeme ve Velešovicích v nedeli 6.9. - 16:30.