3.KOLO, 28.8.2010, PAČLAVICE - BRANKOVICE 3:2 (3:0)

Tomáš Loucký (45. Milan Novotný), Radim Proniuk, Michal Tylšar, Pavel Oppelt (75. Aleš Darmovzal)
David Učeň, Lukáš Bodeček
Branky: 60. Milan Novotný, 75 Radim Proniuk

převzato z webu Pačlavic:

Pačlavice čekal silný tým Brankovic. který měl definitivně prověřit sílu domácích. V sestavě chyběl stále zraněný Dostalík a do středu zálohy se od počátku postavil vedle Pučana David Morong. Utkání začalo oboustranně útočně (což se čekalo) a 1. vážnější střelu na bránu vyslal Morong, golman hostů Škroba ji reflexivně vyrazil. V 10. minutě kopali domácí roh, přetažený míč vrátili domácí před bránu, kde nejvýše vyskočil Pepa Sypěna a poslal domácí do vedení. O 10 minut později, další roh, hosté nereagovali na seběhnutí Davida Vlčka z obrany, tem zatáhl míč k šestnáctce a na jeho ránu z rohu velkého vápna golman hostů nezareagoval a 2:0. Poté hosté z protiútoku nastřelili tyč. Nakonec se šlo do kabin za stavu 3:0, protože ve 40. minutě po dalším rohu se nejlépe zorientoval Pučan a hlavou dorazil do prázné brány.

Do 2. půle trenér domácích pozměnil rozestavení s vírou, že Pačlavice utkání dotáhnou k vítězství a z brejků ještě zvýší vedení. Bohužel opak byl pravdou. Domácí si sice vypracovali několik zajímavých akcí, ale špatným řešením finální fáze vedení nepojistili a naopak po rychlé akci po křídle dovolili hostům korigovat již v 60. minutě. V 77. minutě po velmi podobné akci se hostům podařilo hlavou snížit na 3:2 a začalo drama, domácí opět v předu nic nevymysleli a hosté měli další vyloženou šanci, kterou trestuhodně zahodili. Domácí vítězství nakonec uhájili a připsali si konečně tříbodový zisk v nové sezóně.

V. Keršner ml. (trenér Pačlavic): "Už jsem myslel, že jsem se změnil, když jsem v posledních zápasech prakticky vždy vydržel klidně sedět na lavičce, dnes jsem si to vynahradil. Máme sice dnes 3 body, ale o spokojenosti nemůže být ani trochu řeč. Kdybychom nedali goly ze standardek, zase bychom vyšli na prázdno. My prostě nemáme typ hráče, který dokáže ve finální fázi něco vymyslet. Soupeře přehráváme, ale dotáhnout akce do gólového konce, to je nad naše síly, hrajeme jen po velké vápno. Pracujeme na tom i v treninku, ale zatím bez výsledku. Uvidíme, snad zlepšení prokážeme příště."

VÝSLEDKY
Zápas Domácí Hosté Skóre Diváků Poznámka
A1A0204 Vícemilice Nesovice 2:1 (2:0) 80
Branky: Přibilík Radim, Lazor Jaromír - Nedoklanov Kiril; Rozhodčí: Brtníček Miloslav, Kratochvíl Milan, Müller Jan
A1A0402 Švábenice Pustiměř 3:0 (2:0)
Branky: Jičinský Richard 2, Hladký Jan
A1A0401 Radslavice Letonice 4:2 (2:1) 200
Branky: Hučík Jiří, Posolda Jan, Pytela Jan, Toman Ondřej - Spáčil Michal, Lokaj Petr; Rozhodčí: Štrajt Jindřich, Burian Jakub, Brtníček Miloslav
A1A0403 Vícemilice Lysovice 1:2 (0:0) 70
Branky: Přibilík Radim - Bačovský Zdeněk, Tanneberger Filip; Rozhodčí: Picek Pavel, Červinka Zdeněk, Pavlovec Vladimír
A1A0404 Křižanovice Otnice 1:1 (1:0) 95
Branky: Ondráček Tomáš - Spáčil Radek
A1A0405 Dražovice B Nesovice 2:2 (0:1) 50
Branky: Kunc František, Valehrach Jakub - Navrátil Jaroslav, Kudlička Roman; Rozhodčí: Burian Miloslav, Vinklárek Václav, Štrajt Jindřich
A1A0406 Pačlavice Brankovice 3:2 (3:0)
Branky: Pučan, Sypěna, Vlček - Novotný, Proniuk Radim
A1A0407 Vážany Velešovice 2:1 (0:1) 120
Branky: Opletal Karel, Robeš Roman - Reichelt Michal; Rozhodčí: Adámek Jan, Červinka Zdeněk, Levíček Lumír