25.kolo BRANKOVICE - KOBEŘICE 6:3 (2:0)

07.06.2010 19:44

Sestava: Škroba Václav, Martin Havránek (45. Rosťa Verner), Lukáš Luža, Petr Chadraba, Michal Plšek, Proniuk Radim, Michal Tylšar, Pavel Oppelt, Jiří Proniuk,  Lukáš Bodeček (70. Milan Novotný) , David Učeň

Vývoj utkání:

Utkání s posledním týmem v tabulce bylo odehráno za krásného slunečného počasí v tradiční čase v nedeli dopoledne. Hosté nastoupili v červenobílých dresech, domácí v tmavě modrých. Pro zranění stále chyběl Mirek Kremz, Rosťa Verner už byl připraven na střídání. Po předchozím nezdaru v Drnovicích, kde se de facto rozhodlo o postupujícím, jsme hledali motivaci alespoň v podobě udržení druhého místa a tím pádem vícemitra okresního přeboru :). Souboj o druhé místo na dálku s Lysovicema při rozdílu dvou bodů bude ještě zajímavý. Samozřejmě máme v záloze ještě domácí páteční dohrávku 11.6.  s Vážanama na kterou Vás tímto zveme. Samotné utkání bylo zahájeno s 20minutovým zpožděním jakoby se hostům vůbec nechtělo k utkání nastoupit. V prvních 30.minutách to ovšem nebylo znát, hra byla vyrovnaná a byli to hosté kteří měli jasnou gólovou šanci, pak už jsme to byli my kdo diktoval tempo hry a z těch mnoha brankových šancí jsme do poločasu proměnili dvě, obě vsítil David Učeň, první doklepával střelu Lukáše Bodečka od tyče a druhou proměnil z penalového puntíku. Druhý poločas nás hosté zaskočili hned v úvodu a snížili na 1:2, za 15 minut bylo ale vše jinak, to jsme už vedli 4:1, když se do listiny střelců zapsali svým důrazem před bránou Radim Proniuk a Pavel Oppelt. Když potom přidali pátou a šestou branku Lukáš Bodeček a  Jiří Proniuk, bylo o zápase rozhodnuto. Je pravda, že za stavu 6:1 jsme se už videli asi na pívečku, protože během posledeních minut nám Kobeřice stihli vstřelit dvě vyloženě laciné a vývojem utkání asi podceněné branky. Na zisku 3 bodů to ale nic nezměnilo a můžeme konstatovat že povinné 3 body zůstaly doma. Na předehrávané páteční utkání proti Vážanům a na nedělní utkání do Pačlavic zveme všechny fandy.

A1A2503 Brankovice Kobeřice 6:3 (2:0)
Branky: Učeň 2, Bodeček, Oppelt, Proniuk Jiří, Proniuk Radim - Bartalos, Ondráček, Urban
A1A2504 Švábenice Pačlavice 2:1 (0:0)
Branky: Boniatti, Judas - Špatina
A1A2505 Křižanovice Němčany 7:2 (3:0)
Branky: Florián 2, Szeliga 2, Říhák 2, Zeman - Andrla, Hošek
A1A2506 Velešovice Pustiměř 1:1 (0:0)
Branky: Přikryl - Švehla
A1A2507 Nesovice Letonice 0:3 (0:2)
Branky: vlastní 2, Kohoutek