13.KOLO, 1.11.09 - BRANKOVICE : PAČLAVICE 1:1 (0:1)

31.12.2009 10:45

Branky:   82. Novotný Milan
Sestava: Václav Škroba, Lukáš Luža, Mirek Kremz, Havránek Martin, Pavel Láníček (20. Milan Novotný),  Michal Plšek,  Proniuk Radim, Michal Tylšar, Pavel Oppelt (70. Chadraba Petr), Lukáš Bodeček,  David Učeň

Vývoj utkání:
Poslední podzimní kolo jsme odehráli na domácím stadionu proti týmu Pačlavic. Soupeře ze středu tabulky jsme chtěli porazit a udržet tak krok s Drnovicemi,které v sobotu vyhráli ve Vážanech a odskočili nám na 5 bodů. Za velmi chladného počasí a na hřišti pokrytém jinovatkou jsme zahájili utkání v rukavicích,čepicích a Radimem Proniukem,který minulé kolo chyběl. Pačlavice hrající v černých dresech se do nás od začátku zakousli a my  jen odolávali jejich mírnému tlaku. Bohužel jsme asi ve 20. minutě přišli o předstopéra Pavla Láníčka,který byl kvůli zranění vystřídán Milanem Novotným a došlo k přeorganizování sestavy. Soupeř pokračoval v dobré hře a my se jen ztěžka dostávali k jejich brance. Do poločasové přestávky jsme obdrželi laciný gol,když  jsme nedokázali odkopnout jednoduchý míč,a místo toho jsme je jen nahráli soupeři,pro kterého nebyl problém umístěnou střelou poslat Pačlavice do vedení. Na začátku druhého poločasu byl cíl vstřelit rychlý gol a dostat se zpátky do boje o tři body. Ale byli jsme to právě my,kdo mohl inkasovat. Po tlaku soupeře na začátku druhé půle jsme přebrali konečně iniciativu a začali soupeře přehrávat. Šancí na vyrovnání jsme měli dostatek,hlavně nájezdy Milana Novotného,Pavla Oppelta a hlavička Michala Tylšara volala po vyrovnání. Chvíli před koncem se nám podařilo vyrovnat,ale bylo už pozdě na zvrat. S výsledkem 1:1 bylo utkání ukončeno a dá se říct,že bod je spravedlivý. Další neděli 8.11. hrajeme v 10 hodin opět doma předehrávku prvního jarního kola s týmem Němčan. Tímto zveme všechny na poslední mistrovské utkání roku 2009!