11.KOLO, 18.10.09 - BRANKOVICE : DRNOVICE 1:0 (0:0)

31.12.2009 10:43

Branky:  68. David Učeň
Sestava: Václav Škroba, Lukáš Luža, Mirek Kremz, Jan Navrátil, Pavel Láníček ,  Michal Plšek,  Radim Proniuk (75. Milan Novotný), Michal Tylšar, Pavel Oppelt (82. Loucký Tomáš), Lukáš Bodeček,  David Učeň (90. Majerčák Petr)

Vývoj utkání:
Drnovice – bývalý účastník 1. ligy dojel do Brankovic jako vedoucí celek okresního přeboru. Velké jméno mezi všemi fotbalovými fanoušky,kteří se zajímají nebo někdy zajímali o fotbal. Bohužel dnes hrající jen okresní soutěž byl pro nás velmi těžkým soupeřem,kterého jsme chtěli porazit hlavně pro fanoušky,a také pro přetržení mini šňůry našich dvou selhání. Začátek utkání pro nás nebyl opět příznivý a potáceli jsme se v těžké defenzivě. Naše nepřesné přihrávky a respekt k soupeři z nás dělal na hřišti horší tým. Po úvodní 20-ti minutovce jsme dokázali začít soupeře zlobit naší zlepšenou hrou,ale to bylo tak vše a do kabin se o poločase šlo za nerozhodného stavu  0:0. V druhé půli,kdy se naše hra hodně zlepšila jsme začali hrát s Drnovicemi téměř vyrovnanou partii,ikdyž soupeř byl fotbalovější. Po jednom z našich rychlích brejků jsme díky Davidovi Učňovi dokázali vstřelit gol,který soupeře trochu otupil. Hra se však změnila. Drnovice se pokoušeli vyrovnat a my se bránili. Nakonec jsme 3 body vybojovali a výhru udrželi,je ale nutné vyzvednout výborný obranný zákrok Jeníka Navrátila,který vyhlavičkoval z brankové čáry jistý gol. Výborný týmový výkon a také výborný výkon našeho hrajícího trenéra Pavla Láníčka slavícího po zápase narozeniny,nám snad vrátil klid na kopačky a doufáme,že příští neděli ve 14:30 na hřišti Kobeřic  potvrdíme naše vítězství.