10.KOLO, 10.10.09 - VÁŽANY : BRANKOVICE 2:1 (1:0)

31.12.2009 10:42

Branky:  55. Radim Proniuk
Sestava: Václav Škroba, Lukáš Luža, Mirek Kremz, Jan Navrátil (45. Milan Novotný), Michal Plšek,  Radim Proniuk, Michal Tylšar, Pavel Oppelt, Lukáš Bodeček, Martin Havránek , David Učeň

Vývoj utkání:
V sobotním utkání proti našemu tradičnímu soupeři z Važan,jsme jeli se staronovou posilou týmu – Radimem Proniukem,který se vrátil do týmu po odchodu Jirky Proniuka na hostování do Vyškova do konce podzimní části. V typicky anglickém počasí jsme jeli předvést bojovný výkon a dokázat,že prohra s Vicemilicemi byla jen náhoda a že se rozhodně chceme dále udržet v popředí tabulky. Zápas pro nás nazačal nijak dobře. Po vzájemném desetiminutovém oťukáváním jsme obdrželi lacinou branku,která přišla po standartní situaci domácích a naší nedůsledné obranné hře. Za stavu 1:0 se dohrála první půle,ve které jsme byli Vážanům po obdržené brance dobrým soupeřem a zvlášť nastřelená tyč od Davida Učně volala po vyrovnání. Po důrazné domluvě od trenéra jsme začali druhou půli s myšlenkou vstřelit rychlý gol. Soupeře jsme přitlačili a zjistili,že tenhle soupeř je určitě k poražení. Po čtvrthodině druhé půle se podařilo Radimovi Proniukovi dorazit odražený míč a bylo vyrovnáno. V téhle části utkání jsme hru ovládali a soupeře přehrávali. Ovšem naše nerozvážnost v rozehrávce posadila na koně opět domácí tým. Nejprve jsme ztratili míč u postranní čáry a poté soupeř rychlím brejkem ze kterého vstřelil rozdílový gol,nás opět utvrdil v tom,že našeho bojovnost a nasazení na 100% může být lehce potrestána jednou zbytečnou chybou na půli hřiště. Do konce utkání jsme se snažili bojovali,ale už jsme nedokázali vyrovnat. Proto se chceme našim fanouškům odvděčit výhrou nad těžkým soupeřem z Drnovic příští neděli v 10 hodin.